Springsteen koncert recenze

Mix.cz

Video z pražského koncertu Parov Stelar Band. Začíná předprodej na koncert Herbieho Hancocka
mix.cz/

Ozzy, Coldplay i Springsteen . Česko (zase) zažije nájezd

Stejně jako v posledních letech i v roce 2012 se mohou fanoušci v Česku těšit na samostatná vystoupení největších hvězd světové populární hudby. Nejvíce koncertů se uskuteční v Praze. Koncert je již beznadějně vyprodaný.
www.celebritynet.cz/clanek/15346/ozzy-coldplay-i-springsteen-cesko

Springsteen Bruce: High Hopes CD od 359 Kč - Heureka.cz

Všechny informace o produktu Springsteen Bruce: High Hopes CD, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Springsteen Bruce: High Hopes CD.
hudba.heureka.cz/springsteen-bruce-high-hopes-cd_2/

rock+

Následuje obvyklá sada recenzí i pamětihodností, a jedna zásadní novinka: překlad písmena A ze slovutné encyklopedie Vernona Joynsona: Tapestry Of Delights Spousta recenzí staré rockové muziky biografie, recenze , reporty, články
rockplus.cz/

Magazín SMS.cz

New York 29. srpna (ČTK) - Americký rockový hudebník Bruce Springsteen a skupina E Street Band vyrazí na podzim na turné po Spojených státech, Kanadě a Evropě. S odvoláním na prohlášení společnosti Columbia Records o tom
magazin.sms.cz/index.php?P_id_kategorie=11321&P_soubor=zpravy/index

Bruce Springsteen / Nejlevnější knihy

Po bouřlivém dětství prožitém na předměstí New Jersey se Bruce Springsteen vydal na mimořádně úspěšnou hudební dráhu a stal se jednou z nejjasnějších stálic na hudebním nebi.
nejlevnejsi-knihy.cz/kniha ruce-springsteen-0127089.html

Články » Josh Ritter zahájí koncerty The Swell Season | Mix.cz

Úspěšný americký písničkář Josh Ritter, kterého kdysi objevil Glen Hansard, zahájí oba koncerty The Swell Season 1. února v Praze a 2. února v Brně.
mix.cz/clanky/2009/15929-josh-ritter-zahaji-koncerty-the-swell-season/5/

Bruce Springsteen and the...City (koncert) (2001) | ČSFD.cz

ext. recenze galerie. Když mi k Vánocům dal táta na dvd záznamu tohohle koncertu pod stromek, říkal jsem si, že to je docela chabá náhrada za to, že jsme nemohli na koncert Bruce Springsteena a E Street Bandu, když byli v Praze.
csfd.cz/film/156737-bruce-springsteen-and-the-e-street-band-live-in-new...

Hudba 2012: Rok ve znamení comebacků a přídavků, Kultura

Recenze Alba Wrecking Ball: Springsteen se zlobí. Při té příležitosti vyrazili na malou sérii velkých koncertů ve Velké Británii a USA. Hudba, Rolling Stones, Mick Jagger, Bruce Springsteen , Bob Dylan, Václav Neckář, Kronika roku 2012
www.lidovky.cz/hudba-2012-rok-ve-znameni-comebacku-a-pridavku-fk9-/ln

Bruce Springsteen již v březnu vydá nové album. V...

Američan Bruce Springsteen pojímá kytarový rock po svém a díky tomu patří od sedmdesátých let k opěvovaným hudebníkům. V letošním roce vydává nové album Wrecking Ball a v červenci se chystá odehrát koncert v Praze.
musicweb.cz/pozvanky ruce-springsteen-jiz-v-breznu-vyda-nove-album...